Vykuřovadlo archaického tvaru s dvěma uchy
bronz, na dně apokryfně značenou érou Sian-te (Da Ming Xuande nien zhi), Čína, 18. - 19. století, průměr 16 cm, výška 7,5 cm, poškozená patina, na plášti drobné mechanické poškození (Su)
25.11.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |